Možnosti platby

Možnosti platby

 

Vážení zákazníci,

zboží zakoupené v našem e-shopu můžete zaplatit několika možnými způsoby. V hotovosti, při převzetí zboží, dobírkou, nebo převodem na účet. Při samotném nákupu (vytvoření objednávky) si prosím vyberte způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

Platba v hotovosti (při osobním odběru na naší pobočce).

Jestliže se rozhodnete přijít si objednané zboží vyzvednout na jednu z našich poboček (zvolili jste tedy v dopravě možnost „ osobní odběr“), můžete u nás za zboží zaplatit pouze hotově. Z důvodu dalších finančních nákladů a zvýšené administrativní náročnosti neumožňujeme při „osobním odběru“ platbu platebními kartami.

Dobírka (platba při převzetí zboží).

Platba dobírkou při převzetí zboží je nejjednodušším způsobem, jak zaplatit za objednané zboží a zaručuje také nejrychlejší dodání zboží zákazníkovi. Zboží zaplatíte až při jeho převzetí na pobočce České pošty, případně poštovnímu doručovateli, nebo na pobočce společnosti Uloženka.cz, či řidiči přepravní společnosti PPL. A to samozřejmě na základě Vámi zvoleného způsobu dopravy. Při platbě dobírkou můžete zboží zaplatit jak hotově, tak můžete využít možnosti platby kartou. Za platbu dobírkou je účtován poplatek 40,-Kč včetně DPH, který je automaticky připočten k celkové ceně zboží.

Převodem na účet (platba předem).

V případě platby převodem na účet, tedy před zasláním objednaného zboží ušetříte sice poplatek za dobírku, ale zboží Vám bude zasláno až po připsání částky na náš účet. Zboží zaplaťte na účet č.: 290172977/5500. Pro platbu ze zahraničí použijte IBAN: CZ5555000000000290172977. Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo Vaší objednávky. Všechny tyto instrukce naleznete na potvrzení Vaší objednávky, které Vám bude obratem zasláno na uvedenou e-mailovou adresu.