Doprava

Vážení zákazníci,

náš e-shop Vám nabízí několik možností doručení objednaného zboží. Vybírat můžete ze služeb České pošty, přepravní společnosti PPL a zásilkové služby Uloženka. V neposlední řadě si můžete zboží vyzvednout přímo na jedné z našich poboček.

Doručení Českou poštou

Ve spolupráci s Českou poštou vám nabízíme dva způsoby dodání zásilek. Doručení zboží probíhá následující pracovní den poté, co ho předáme České poště a to u obou způsobů doručení.

Balík na poštu - můžete si vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty. O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS. Na  přepážce pobočky se prokážete dokladem totožnosti. Pro rychlejší odbavení je dobré znát číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo v doručené SMS. Cena za službu od 160,-Kč. Dle váhy objednávky.

Balík do ruky – v tomto případě Vám bude zásilka doručena na Vámi určenou adresu v objednávce zboží. V případě, že vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště. Cena za službu od 180,-Kč. Dle váhy objednávky.

Doručení prostřednictvím PPL

Ve spolupráci s přepravní společností PPL Vám nabízíme  dodání zásilky po celé ČR na adresu udanou v objednávce. Můžete tedy objednané zboží převzít dle Vašeho přání doma, či v zaměstnání, bez toho abyste byli limitováni otevírací dobou výdejního místa. Samozřejmostí je komunikace se zákazníkem, kdy jste vždy v den doručení informováni prostřednictvím SMS o čase doručení zásilky v rozmezí 2 hodin. Máte samozřejmě také možnost změny času i místa doručení, případně vyzvednutí zásilky na jednom z míst PPL partner. Cena za službu od 140,-Kč. Dle váhy objednávky.

Doručení prostřednictvím Uloženka.cz

Prostřednictvím služeb firmy Uloženka.cz doručíme objednané zboží na Vámi zvolenou pobočku (výdejní místo) v blízkosti Vašeho bydliště, či pracoviště. Jednoduše si po rozkliknutí zvolte z nabízených možností výdejních míst. O doručení zásilky na Vámi vybranou pobočku budete informováni prostřednictvím SMS a e-mailem. Zboží si můžete vyzvednout celý týden dle otevírací doby vybrané pobočky. V případě potřeby prodloužení doby uložení kontaktujte výdejní místo, nebo náš obchod. Při objednávce převyšující 1500,-Kč máte dopravu ZDARMA. Platí pouze po území ČR.

O tom, že jsme Vaše zboží připravili k odeslání a předali ho Vámi vybrané přepravní společnosti k doručení, jste od nás vždy informováni prostřednictvím e-mailu uvedeného ve Vaší objednávce. Zde naleznete také odkaz na sledování Vaší zásilky v přepravě.

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.